|  registrace nového klienta

O násO nás logo

O nás

AutoCorp, a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti pronájmu a servisu vozidel, dále služby v oblasti správy vozového parku a outsourcingu firemních vozidel - tyto služby patří k rychle se rozvíjejícím moderním trendům posledních let.

AutoCorp, a.s. poskytuje pronájmy firemní klientele, pojišťovnám, leasingovým společnostem a asistenčním službám. Pronájmy fyzickým osobám společnost neposkytuje. Působíme na celém území České republiky s pobočkami v Plzni, Praze, Pardubicích, Brně a Ostravě. Pronajímáme vozidla též do zahraničí, např. na Slovensko, do Polska, Rakouska, Maďarska a Holandska.

Společnost funguje od roku 2007 a za období více než 11 let má velké množství českých i zahraničních zákazníků (viz reference), které získala kvalitními službami, přijatelnými cenami, rozmanitostí nabídky jednotlivých modelů a kvalitou nabízených vozidel – vozidla nabízené ke krátkodobým pronájmům nejsou starší 2 let, k dlouhodobým pronájmům jsou nabízena vozidla pouze nová. Ke všem pronájmům poskytujeme servisní zabezpečení po celém území České republiky, výměnu pneumatik, likvidaci pojistných událostí a v případě nepojízdnosti náhradní vozidlo, to vše v ceně pronájmu.

Rozhodnete-li se využít kromě pronájmů i našich dalších služeb, získáte při provozování vašich firemních vozidel tyto základní výhody: